Charakterystyka firmy

Mamy bardzo wiele do zaoferowania naszym drogim klientom: mycie ręczne, auto detailing, przyciemnianie szyb. Dbamy o wysoką jakość usług, zadowolenie klientów oraz wsparcie o każdej porze dnia. Nasza myjnia samochodowa jest miejscem godnym uwagi.

Myjnia premium to doskonałe wsparcie dla klientów – tylko profesjonalnie można umyć auto i zadbać o jego najlepszy stan. Myje się karoserię, szyby oraz wnętrze samochody. Folia ochronna wzmacnia szyby i daje im większą trwałość. Coraz więcej kierowców decyduje się na naklejanie takiej folii na szybach auta – szczególnie na przedniej szybie. Solidność, jakość, staranność cechują działania naszych pracowników.

Dlaczego warto wykonywać takie zabiegi konserwacyjne? Są one sposobem na utrzymanie auta w dobrym stanie. Jeśli mieli Państwo stłuczkę to nasza firma wyklepie karoserię i zadba o jej dobry stan. Pora zatem zgłosić się do nas i zlecić nam dbałość o samochód – zadziałamy tak, jak potrafimy najlepiej, gwarantujemy to wszystkim klientom. Misją naszej firmy jest koncertowo dbać o samochód.

Dane firmy

Firma: GLANC PROJEKT Detailing

NIP: 6961622361

Adres: Malwowa 111, 60-175 Poznań

Strona www: https://glancprojekt.pl/

Kategorie: Motoryzacja > Myjnia ręczna, Motoryzacja > Auto detailing, Motoryzacja > Auto spa

Gdzie nas znajdziesz

Napisz wiadomość do GLANC PROJEKT Detailing