Charakterystyka firmy

Pożywna i zbilansowana dieta to niezwykle ważny czynnik decydujący o zdrowiu, pięknej sylwetce oraz samopoczuciu. Nasza firma Dietbox oferuje catering dietetyczny, dzięki któremu każdy klient otrzymuje gotowe, zbilansowane i zdrowe posiłki na cały dzień.

Dietetyczny catering w naszym wykonaniu to posiłki dopasowane do potrzeb i preferencji klienta, który może sam decydować o tym co je, czyli wymieniać pozycje z menu. Dieta pudełkowa pozwala zredukować do zera czas niezbędny do przygotowania pysznych i zdrowych potraw.

Catering dietetyczny z dostawą to obecnie najwygodniejsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą schudnąć czy też zmagają się z konkretną dolegliwością lub pragną się odżywiać zgodnie ze swoimi przekonaniami. Pudełkowa dieta, którą mamy do zaproponowania to zarówno opcja slim, vege jak i fitness, a także hashimoto. Jedzenie na wynos dostarczamy nie tylko w mieście jakim jest Warszawa. Także mieszkańcy miast takich jak Gdańsk., Wrocław czy Olsztyn mogą skorzystać z naszych usług i cieszyć się pysznym jedzeniem.

Dane firmy Dietbox Catering

Firma: Dietbox Catering

NIP: 1182018815

Adres: ul. Szkolna 22B, 05-092 Łomianki

Strona www: https://dietbox.pl/

Kategorie: Gastronomia > Dieta pudełkowa, Sport > Dieta

Gdzie nas znajdziesz

Napisz wiadomość do Dietbox Catering