Charakterystyka firmy

To firma mająca swoją siedzibę w Olsztynie, zajmująca się szeroko pojętym auto detailing. Pojazd klienta decydującego się na odnowienie ma unikalny, jednostkowy proces detailingu. Dzieje się tak, gdyż każdy pojazd jest inny – dla Swojego właściciela wyjątkowy. Praktyka, pasja, nowe technologie, nieszablonowe rozwiązania oraz spore umiejętności to cechy, które charakteryzują WILCZYNSKY.

Proces mycia – mycie samochodu to bardzo ważna czynność, która pozwala użytkować karoserię Swojego pojazdu w dobrym stanie technicznym. W firmie znajduje się nowoczesna myjnia samochodowa. Dla aut, które potrzebują większej uwagi do odzyskania dawnego blasku świetnie nadaje się myjnia premium, lub dokładne mycie ręczne. O wyborze procesu decyduje klient.

Proces foliowania karoserii oraz przyciemniania szyb – aby w najlepszy z możliwych sposobów zadbać o lakier samochodowy klienta, folia ochronna to precyzyjne rozwiązanie mające na celu uniknięcia jakichkolwiek niedomagań karoseryjnych w przyszłości. Przyciemnianie szyb to opcja dla klientów, którzy cenią sobie atrakcyjny wygląd Swojego auta, wolą gdy w samochodzie w upalne dni jest chłodniej oraz chcą zwiększyć Swoje bezpieczeństwo.

Dane firmy

Firma: Auto Detailing WILCZYNSKY

NIP: 8952048685

Adres: Rakowa 50, 51-421 Wrocław

Strona www: https://www.wilczynsky.pl/

Kategorie: Motoryzacja > Myjnia ręczna, Motoryzacja > Auto detailing, Motoryzacja > Auto spa

Gdzie nas znajdziesz

Napisz wiadomość do Auto Detailing WILCZYNSKY